אינויזליין Invisalign – יישור שיניים שקוף

אינויזליין זו שיטה מהפכנית ליישור שיניים אשר נמצאת בפסגת האורתודונטיה. השיטה הומצאה בשנת 2,000 על ידי חברה בשם אלינג, ובליבה עומדת טכנולוגיה חדשנית – יישור שיניים שקוף באמצעות סדרה של סדים שקופים הנוצרים מראש באמצעות תוכנת מחשב.

הסדים, אשר מעוצבים מראש ובהתאמה אישית למבנה הפה שלכם, מיישרים בעדינות ובהדרגה את השיניים שלכם, ומזיזים אותן למקומן הרצוי. הסדים עצמם כמעט בלתי נראים, מה שמאפשר להם להשתלב בצורה חלקה בשגרת החיים שלכם, ובכך להשאיר מאחור את המראה והעיצוב של גשר הברזל המסורתי. גשר שקוף אינויזליין לצורך יישור שיניים פנימי היא כיום אחת השיטות הפופולריות ביותר .

שלבי ומשך הטיפול

כל טיפול בשיטה של יישור שיניים אינויזליין מתחיל בפגישת ייעוץ עם המומחים המיומנים שלנו. במסגרת הפגישה, הם יערכו הדמיה מתקדמת ויצרו תכנית טיפול מותאמת אישית לפרופיל השיניים הייחודי שלכם. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לנו גם למפות את ההתקדמות ההדרגתית של יישור השיניים ומספקת לכם הצצה לתוצאה הסופית.

כל טיפול עם גשר אינויזליין מורכב מסדרה של סדים, כאשר כל סט מולבש על השיניים למשך בערך שבועיים, תוך שמפעיל לחץ עדין ומזיז את השיניים בהדרגה לעבר המקום האופטימלי שלהן. הצוות המיומן שלנו עוקב אחר ההתקדמות ומבטיח שהטיפול יישאר על המסלול הנכון, לכל אורך התהליך. משך הזמן עשוי להשתנות ממטופל למטופל, אולם רוב המטופלים רואים תוצאות כבר תוך מספר חודשים.

פלטה שקופה ליישור שיניים

יישור שיניים שקוף : ההסתברות להצלחת הטיפול

ליישור שיניים בשיטת אינויזליין יש רקורד מרשים ואחוזי הצלחה גבוהים, כל עוד המטופלים דואגים לשתף פעולה עם הטיפול ולהקפיד על ההנחיות שנקבעו על ידי צוות המרפאה.

כמו כן, במרפאה שלנו ישנו ריכוז של מומחים ברפואת שיניים מכל התחומים, המובילים כל אחד בתחומו ומשתפים פעולה ביניהם כדי לשפר את יעילותו של כל טיפול שתבחרו לבצע אצלנו.

מהם היתרונות של השיטה ליישור שיניים באמצעות גשר שקוף על פני שיטות אחרות

הבחירה בטיפול אינויזליין על פני טיפול בשיטות מסורתיות ליישור שיניים מציעה שורה שלמה של יתרונות. הסדים השקופים הרבה יותר דיסקרטיים וחוסכים מכם את כל תחושת חוסר הביטחון אשר נלווית להרכבת סוגים אחרים של אמצעי יישור שיניים מסורתיים. בנוסף, העובדה שניתן לשלוף את הסדים מעניקה לכם את החופש ליהנות מהמאכלים האהובים עליכם ולשמור על היגיינת הפה, שכן שאריות מזון אינן נתקעות בין הברזלים. ולבסוף הסדים אינם מפריעים לדיבור או לשפתיים, תוכלו להסיר אותם לפני דייטים או אירועים כדי להיראות במיטבכם, מה גם שתוכלו לראות כיצד התוצאה הסופית תראה באמצעות הדמיית מחשב.

אינויזליין - שיטה ליישור שיניים

האם יש הגבלות במהלך הטיפול בעזרת גשר אינויזליין? אם כן מה הן

כאשר בוחרים בטיפול יישור שיניים שקוף בשיטת אינויזליין חשוב להקפיד על כל ההנחיות ולשתף פעולה באופן מוחלט עם הטיפול כדי לזכות לאחוזי ההצלחה המצופים.

לאורך הטיפול יש להשתמש בסדים במשך כ- 20-22 שעות ביממה כדי להבטיח את ההתקדמות הרצויה. כמו כן יש להימנע מהרגלים מסוימים כמו עישון או צריכה מוגברת של מזונות ומשקאות מכתימים שעשויים להכתים את הסדים וכתוצאה מכך את השיניים שלכם.

סיימתם טיפול יישור שיניים שקוף?

כדי לשמר את ההצלחה של הטיפול האורתודנטי יש עוד משהו חשוב לזכור: ביקורות תקופתיות במרפאת מומחים מוריה 100 חשובות גם אחרי סיום הטיפול וזאת על מנת כדי לשמור על תוצאות הטיפול ועל שיניים ישרות לאורך זמן.

האם הרופא המטפל הוא בעל הכשרה מיוחדת?

תמיד כדאי לבצע יישור שיניים אצל מומחים באורתודנטיה, קל וחומר, רופאי שיניים ולהם התמחות ביישור שיניים בשיטת אינויזליין באופן ספציפי. במרפאה שלנו ישנם רופאי שיניים מומחים בעלי הכשרה ומיומנות רבה בטיפולי אינויזליין. רופאים אלו מעודכנים בחזית החידושים הדנטליים בתחום, יש להם את כל הידע והכישורים והם עובדים עם הציוד המתקדם ביותר על מנת לעצב עבורכם את חיוך החלומות שלכם.

מה לגבי מחיר גשר שקוף?

הרבה אנשים שואלים: “כמה עולה גשר שקוף לשיניים”? והתשובה היא שהעלות של יישור שיניים באמצעות גשר שקוף בשיטת אינויזליין מושפעת מגורמים שונים, לרבות מורכבות המקרה שלכם ומשך הטיפול הרצוי. כדי לקבל הצעת מחיר ופרטים נוספים, מוזמנים ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת ייעוץ ראשונית!