שיקום הפה

שיקום הפה זהו תחום ברפואת שיניים אשר מאגד תחתיו סוגים שונים של טיפולים שמטרתם להחזיר את הבריאות, התפקוד והאסתטיקה של השיניים ומבנה הפה שלכם. טיפול זה לוקח בחשבון גורמים שונים ומגוונים, לרבות ההיסטוריה הדנטלית שלכם, בריאות הפה הנוכחית וצרכים אינדיבידואליים, מה שמאפשר ליצור תכנית טיפול מותאמת אישית.

המרפאה שלנו מספקת טיפולי שיקום פה מתקדמים תוך שמרכזת תחת קורת גג אחת רופאי שיניים מומחים ומובילים בתחומם, שיהפכו לשותפים שלכם בדרך לחיוך המושלם! מומחים שלנו בתחום שיקום הפה בצפון נותנים מענה למגוון בעיות דנטליות, החל מבעיות קלות ועד לאתגרים יותר מורכבים, לעיתים תוך שילובם של מומחים נוספים.

באילו בעיות אנו נטפל במסגרת שיקום הפה?

אצלנו מטופלים זוכים למעטפת שלמה של טיפולי שיקום פה כדי לכסות על קשת רחבה של בעיות. בין אם השיניים שלכם נפגעו בצורה כזו או אחרת, בין אם חסרות לכם שיניים או שהשיניים שלכם לא סדירות, בין אם הלסתות שלכם לא תואמות, או שאתם מתמודדים עם אתגרים מורכבים אחרים, צוות הרופאים המנוסה והמיומן שלנו זמין עבורכם עם מגוון רחב של טיפולים מקצועיים, כך שתוכלו לקבל פתרון מקיף, אישי ומקצועי!

סוגים שונים של טיפולי שיקום הפה

במרפאה עומדים לרשותכם מגוון אפשרויות, ביניהם:

  • השתלת שיניים – טיפולים אלו מתאימים למטופלים ולהם שיניים חסרות מכל סיבה, החל בעששת, דרך מחלה ועד חבלה. במסגרת הטיפול הרופא מבריג לתוך העצם שתל, המשמש כתושבת מתכתית לכתר או מבנה שיחליף את השן החסרה.
  • שיניים תותבות – שיניים תותבות נועדו להחליף שיניים חסרות והן מספקות פתרון תפקודי ואסתטי עבור אנשים ללא שיניים. זהו למעשה מבנה שלם אשר נשלף החוצה ומתאים למקרים שבהם חסרות כל או רוב השיניים.
  • גשר – גשר מיועד למטופלים עם שיניים חסרות אשר אין להם עצם שעליה ניתן להרכיב את השתל. מבנה זה נסמך על שני עוגנים, כשהוא מודבק אליהם ויוצר מבנה קשיח שעליו מורכבות שיניים תותבות.
  • כתר – במהלך טיפול שורש רופא השיניים מנקה את האזור הנגוע בעששת ומסיר חומר שן רב. כדי לשמר את השן משלימים את החוסר בחומר קשיח היוצר מעטפת סביבה, מכאן גם השם כתר.

הרופא המשקם – האדריכל של הטיפול

הרופא המשקם הוא האדריכל של הטיפול, הוא זה שבסופו של דבר יצור את השיניים החדשות שלכם על ידי כתרים וגשרים שיורכבו על שתל דנטלי או על תותבות. התוצאה הסופית תלויה המון ברמת המומחיות והמקצועיות שלו, ועל כן חשוב לבחור רופא שיניים מומחה לשיקום הפה ומוביל בתחום, אשר יספק ייעוץ מקצועי וימליץ על תכנית הטיפול המתאימה ביותר למצבכם, ויבטיח שהתוצאה הסופית תתעלה על כל הציפיות שלכם!

לפני החלטה על השתלת שיניים או כל טיפול שיקומי אחר, כדאי קודם להתייעץ עם רופא משקם, שכן יש אופציות שונות לבחור מהן ולא כל טיפול מתאים לכל מטופל. רופא משקם יבחן את מצבכם באופן ספציפי ויוכל להמליץ על תכנית הטיפול המתאימה.

טיפולים נוספים שמבצעים במרפאה

טיפולי שיקום הפה שאנו מבצעים נוגעים לבעיות תפקודיות ונותנים גם מענה אסתטי מתקדם ומקצועי. אנו עוזרים למטופלים שלנו להשיג את החיוך ההוליוודי שעליו תמיד חלמו באמצעות סדרת טיפולי אסתטיקה דנטלית של החיוך, השיניים והפנים, ביניהם: הלבנת שיניים, טיפול באסימטריה, תיקון רווחים ושינים עקומות, ציפוי שיניים לבעלי פגמים שונים או לצרכים ייצוגיים ועוד.

מוזמנים לבחור מתוך מגוון טיפולים אסתטיים שיעירו את החיוך שלכם לחיים!

מדוע לבחור בנו לשיקום הפה?

הבחירה במרפאת השיניים המתאימה לטיפולי שיקום הפה מאוד חשובה. מכיוון שלרוב מדובר בטיפולים מורכבים יותר מאשר סתימה, עליכם לוודא שאתם בוחרים במקום מקצועי ובו פועל צוות של מומחים בתחום.

צוות רופאי השיניים שלנו מגיע מכל ההתמחויות והתחומים של רפואת השיניים, כל רופא מומחה בתחומו למשל: רופא שיניים שיקום הפה שיספק את הייעוץ והטיפול המקצועיים ביותר למצבכם. אנו משתמשים בציוד ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום רפואת השיניים ומספקים פתרונות מקיפים גם לבעיות המורכבות ביותר, עם שפע של טיפולים תחת קורת גג אחת.


פנו אלינו למידע נוסף על טיפולי שיקום הפה בצפון

השאירו לנו הודעה, אנחנו נעזור לכם לדייק את הטיפול ברמה הכי גבוהה שמתאים עבורכם