יישור שיניים ולסתות – אורתודונטיה

יישור שיניים או אורתודונטיה הוא תחום התמחות ברפואת השיניים אשר עוסק בטיפול בפגמים שונים בסגירת הפה. מהביקור הראשוני אצל האורתודנט לקבלת חוות דעת מקצועית ועד טיפולי יישור שיניים מקצועיים, תחום זה חוצה דורות ופונה לילדים ומבוגרים כאחד אשר חולמים ליישר את שיניהם.

בין אם אתם מחפשים טיפול שיניים מקצועי עבורכם, ובין אם דואגים לבריאות הפה של ילדיכם, אנו מזמינים אתכם להגיע למרפאת המומחים שלנו ולזכות למענה נרחב עבור מגוון צרכים. המקצועיות והמומחיות של צוות האורתודנטים שלנו, כמו גם של רופאי השיניים המומחים האחרים, יבטיחו שכל בעיה תקבל את מלוא תשומת הלב ותזכה לפתרון טיפולי מיטבי, אישי ומקצועי.

יישור שיניים למטרות אסתטיות

מי יכול להפיק תועלת מיישור שיניים?

למרות שרובנו מורגלים לחשוב שיישור שיניים זהו טיפול המתאים לשנות הילדות וההתבגרות, בפועל גם מבוגרים יכולים ליהנות מכל היתרונות והאפשרויות הטיפוליות שעומדות לרשותם.

צוות המומחים שלנו כאן עבורכם בכל גיל כדי ללוות אתכם לאורך שלבי הטיפול השונים!

בין אם זה לתקן שיניים שאינן סדירות או לטפל בבעיות התאמה בין הלסתות, צוות המרפאה שלנו הכולל מומחים ליישור שיניים ולסתות ערוך ומוכן לספק מענה לקהל יעד מגוון, החל בילדים מגיל 9 שזקוקים להתערבות מוקדמת ועד מבוגרים שמחפשים פתרונות יישור שיניים דיסקרטיים.

אילו בעיות קיימות בתחום של אורתודונטיה ואיך מטפלים בהם?

בתחום האורתודנטיה מתמודדים עם סוגים שונים של אתגרים המעלים את הצורך ביישור שיניים כמו סגר של השיניים, צפיפות שיניים, מבנה לסתות שאינו תואם ובעיות אחרות אשר דורשות את מומחיותו של הצוות המקצועי שלנו.

האורתודנטים המנוסים במרפאה משתמשים בשיטות טיפול וכלים מתקדמים כדי לבנות תכנית טיפול מותאמת אישית וספציפית למטופלים. באמצעות טכניקות מתקדמות, אנו מזיזים בעדינות את השיניים למיקומן האופטימלי, ויוצרים מראה אסתטי ושיפור תפקודי, כאשר המטרה העיקרית שלנו לשפר את בריאות הפה הכללית לכל החיים.

בחורה מחייכת עם פלטות שיניים

מתי מומלץ להביא ילד לבדיקה אצל אורתודנט?

הזמן הטוב ביותר להתחיל הוא בגיל 9. בגיל 9 רוב שיני החלב כבר התחלפו בשיניים קבועות, וניתן לזהות בעיות אורתודנטיות בשלב מוקדם ולפעול מהר כדי לתקן אותן. העובדה שבמרפאה שלנו פועלים מומחים בכל תחומי רפואת השיניים מקנה יתרון משמעותי, כך רופא השיניים והאורתודנט יכולים לעבוד בשיתוף פעולה, לשלב בין סוגים שונים של מומחיות והתמחות ולהבטיח שהצרכים הייחודיים של ילדיכם יקבלו מענה מקצועי מקיף.

גישה זו לא רק מייעלת את תהליך הטיפול אלא גם מספקת פרספקטיבה רחבה יותר, ומציעה את השילוב מושלם בין אסתטיקה לבריאות.

איך התהליך מתבצע בפועל ומה היתרונות?

כל יישור שיניים מתחיל בביקור אשר במהלכו האורתודנט מבצע בדיקה ראשונית מקיפה ובעת הצורך, בונה תכנית טיפול מותאמת אישי. במרפאת המומחים שלנו עובדים עם השיטות העדכניות והמתקדמות ביותר בתחום, כאשר פרק הזמן הטיפולי יכול להשתנות בהתאם לצרכים אישיים ולתכנית הטיפול.

בממוצע, טיפול אורתודנטי יכול להימשך כמספר חודשים ועד מספר שנים, כאשר האורתודנטים שלנו יספקו לכם הערכה מקצועית ומפורטת של מהלך הטיפול, שלביו וציר הזמן הצפוי במהלך פגישת הייעוץ.


יישור שיניים באמצעות פלטת שיניים

למה לעשות יישור שיניים דווקא אצלנו במרפאה?

צוות האורתודנטים המומחים שלנו מביא שפע של ניסיון מקצועי בהתמודדות עם מקרים שונים ומגוונים של פגמים, אצלנו תקבלו טיפול של מומחה ליישור שיניים ולסתות שעושה שימוש בציוד חדשני ובטכניקות יישור שיניים מתקדמות כדי להבטיח תוצאות מיטביות. אנו מבינים שאין שני חיוכים זהים, ולכן מקפידים על טיפול מותאם אישית תוך שמתאימים כל שלב לדרישות ספציפיות.

לכל אורך הדרך אנו מחויבים לספק חוויה טיפולית אישית ואדיבה שתעלה חיוך על הפנים וגם תשמור עליו יפה ובריא.

מהו הדבר החשוב ביותר במהלך טיפול אורתודונטי?

לפעמים הבדוק נמצא בפרטים הקטנים. כנסו לסרטון ותגלו מה אתם צרכים לעשות באופן יום יומי כדי לשמר את בריאות הפה ובעיקר במהלך טיפול אורתודנטיה ליישור שיניים.

לא רק אסתטיקה, גם בריאות!

למרות שרבים פונים לטיפולי יישור שיניים ממטרות אסתטיות, היתרונות של טיפול אורתודנטי משתרעים מעבר לאסתטיקה ותורמים לשיפור היגיינת הפה, כמו גם מפחיתים את הסיכון למחלות חניכיים עששת, וחוסר נוחות כללי.

מילדים ועד מבוגרים, צוות המומחים שלנו כאן כדי לעזור לכם להשיג את החיוך שתמיד חלמתם עליו תוך שמירה על בריאות הפה והחניכיים. צרו אתנו קשר עוד היום לתיאום ביקור ובדיקה ראשונית!