בחירת אורתודנט בחיפה: מצוינות ביישור שיניים

תחום האורתודנטיה או בשמו השני יישור השיניים, הוא תחום אשר דורש מקצועיות רבה וניסיון רב מהאורתודנט המטפל. תוסיפו לכך את החשיבות העצומה של בריאות השיניים ושל היישור שלהן הן מבחינה רפואית והן מבחינה חברתית, וקיבלתם את כל הסיבות אשר בגללם חשוב כל כך לבחור אורתודנט מומחה אשר יעשה עבודה לשביעות רצוננו. במאמר הבא תוכלו למצוא את כל העזרה וההכוונה שתצטרכו, במידה ואתם מחפשים אורתודנט מומלץ בחיפה. 

קרדיט תמונה: Holiak on Freepik

מי הוא האורתודנט?

אורתודנט הוא למעשה רופא שיניים אשר עבר התמחות בתחום יישור השיניים, הנקרא גם אורתודנטיה. כאשר נוצרים פגמים שונים כתוצאה משיניים לא ישרות או לא סדירות, בעיקר במנח הפה ובאפשרות לסגור אותו או שנוצר חוסר התאמה בין הלסתות, טיפול אורתודנטי יכול להועיל ולעזור בתיקון פגמים שונים אלו על ידי יישור השיניים וכיוונן למקומן הנכון במבנה הפה והלסת.

אורתודנט מומחה מוסמך לטפל ולתקן פגמים שונים בשיניים ובלסת גם לצרכים רפואיים כמובן, אך גם לצרכים אסתטיים. פעמים רבות, 2 הצרכים הללו נפגשים שכן כולנו רוצים גם שיניים בריאות ותקינות וגם חיוך יפה וישר.

קרדיט תמונה: wavebreakmedia_micro on Freepik

אורתודנטים בחיפה: איך נבחר את המתאים לנו

כאשר אנו מחפשים אורתודנט בחיפה או בכל מקום אחר בארץ, ישנם כמה פרמטרים אותם כדאי לנו לבדוק. הנה כמה מהמרכזיים שבהם:

  • וותק וניסיון – אורתודנט מומחה וותיק ובעל ניסיון בעיר חיפה, אחד כזה שכבר ראה כמו פיות בחייו, ידע לעשות עבודה טובה ומקצועית יותר שכן בסוף, אין תחליף לניסיון.
  • הכשרה והסמכה – חשוב מאוד לזכור שרק רופאי שיניים מוסמכים, אשר עברו התמחות ספציפית באורתודנטיה נחשבים לאורתודנטים ומומחים.
  • טיפולים קודמים והמלצות – כיום ניתן להיכנס לאתר המרפאה או הרופא, ולהתעמק במידע חשוב כמו המלצות וביקורות של מטופלים קודמים וכן לראות תמונות של טיפולי ‘לפני ואחרי’.
  • כימיה ותחושת ביטחון – בסופו של דבר, כולנו רוצים להרגיש בנוח עם הרופא שהולך לטפל בנו. חשוב מאוד להגיע לפגישת ייעוץ מקדימה על מנת לקבל את תחושת הביטחון ולהרגיש בנוח יותר, כאשר נגיע ליום הטיפול עצמו.

מה הם שלושת התנאים שיאפשרו לילדים שלכם ליהנות משיניים ישרות וחיוך יפה?

כמו שאנחנו מבינים מהמאמר, אורתודנט מומחה בחיפה האו אחד מהתנאים להצלחה בתהליך יישור השיניים. בנוסף, יש עוד 2 תנאים חשובים. ד”ר אבישי הרמן ממרפאתנו מוריה 100 מסביר מהם שלושת התנאים להצלחת הטיפול? איך זה משפיע על בריאות השיניים והחניכיים? מה מותר לאכול ומה אסור? מתי להגיע לביקורות? וכל זה בהסבר קל ופשוט בגובה העיניים של הילדים.

על החשיבות של יישור שיניים לילדים ומבוגרים

שיניים ישרות חשובות לכל אחד ואחת מאיתנו בין אם מדובר בילדים קטנים, בנערים או במבוגרים.

ההשפעות של שיניים עקומות עשויות להיות רחבות יותר משנדמה, בטח כשמדובר בילדים או בנערים אשר עלולים לסבול מדחייה חברתית ומחוסר ביטחון שגדל עם השנים ומערים קשיים שונים לאורך הזמן.

אך גם כשמדובר באנשים מבוגרים יותר, יישור שיניים יכול להשפיע עלינו בכל גיל ושלב שכן מיקומן המרכזי של השיניים והחשיפה הבלתי נמנעת שלהן כאשר אנו מדברים, אוכלים או מחייכים – מציבה את ההשפעה שלהן במקום גבוה בכל גיל או שלב בחיינו.

קרדיט תמונה: Holiak on Freepik

למה חשוב להיות מטופל רק אצל אורתודנט מומלץ בחיפה והסביבה?

ההיסטוריה ומקרי עבר רבים מדי מלמדים אותנו שתאונות וזוועות בתחום האורתודנטיה ורפואת השיניים בכלל, תופסים מקום בעיקר כשאנשים בחרו ללכת לטיפול אצל רופאים שאינם מוסמכים לכך. כולנו מייחלים, לאחר שכבר החלטנו שאנו הולכים לטיפול, לתוצאות משביעות רצון ולתחושה שתשתפר באופן ניכר ולכן, הדבר האחרון שאנו רוצים הוא ללכת לאורתודנט שלא יעשה עבודה מקצועית וטובה.

מוריה 100 בחיפה: המקום שמתמחה באורתודנטיה ויישור שיניים אצל ד”ר אבישי הרמן

הכירו את ד”ר אבישי הרמן. ד”ר הרמן הינו רופא שיניים ואורתודנט מומחה מטעם המחלקה לאורתודנטיה בבית החולים תל השומר, הוא בקיא ומיומן בכל שיטות הטיפול החדשות והמתקדמות ביותר. בנוסף, ד”ר הרמן משמש כאחראי תחום אורתוכירורגיה בבי”ח כרמל בחיפה וכרופא בכיר במכון לניתוחי פה ולסתות במרכז הרפואי בנהריה.

את ד”ר אבישי הרמן כמו גם את שאר הצוות המורכב כולו מרופאי שיניים מומחים, תוכלו לפגוש במרפאת השיניים ‘מוריה 100’, אשר מאגדת בתוכה רופאי שיניים מובילים מכל תחומי רפואת השיניים.

כתבות נוספות