הצהרת נגישות

Updated: November 2023.

כללי

מרפאת מוריה 100 שואפת להבטיח ששירותיה יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלות. המרפאה משקיעה משאבים רבים כדי להבטיח שהאתר האינטרנטי יהיה קל ונגיש לשימוש עבור אנשים עם מוגבלות. מתוך אמונה שהנגשת האתרים האינטרנטיים מסייעת למשתמשים בכלל, ושלכל אדם יש את הזכות לחיות בכבוד, שוויון, נוחות ועצמאות.

נגישות ב www.moria100clinic.com

אתר www.moria100clinic.com מאפשר ל- UserWay’s Web Accessibility Widget לפעול ולהיות זמין על מנת להבטיח את הנגישות לגולשים, אשר מופעלת על ידי שרת נגישות יעודי. תוכנה זו מאפשרת לאתר –www.moria100clinic.com להיות מותאם להנחיות הנגישות לתוכן אינטרנט (WCAG 2.1).

הפעלת תפריט הנגישות

ניתן להפעיל את תפריט הנגישות של האתר www.moria100clinic.com על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בפינת העמוד. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, יש להמתין עד שתפריט הנגישות יטען בשלמותו

כתב ויתור

מרפאת מוריה 100 תמשיך לשפר את הנגישות של האתר והשירותים שלה מתוך אמונה שזו חובה מוסרית קולקטיבית בלאפשר שימוש נגיש לבעלי המוגבלויות.

בכדי לשפר, להתאים ולתקן בעיות של נגישות באתר, אנו סורקים באופן קבוע את האתר www.moria100clinic.com עם סורק הנגישות של UserWay וזאת כדי לזהות ולתקן כל מחסום נגישות אפשרי באתר שלנו. למרות המאמצים שלנו להפוך את כל הדפים והתוכן ב-www.moria100clinic.com לנגישים במלואם, ייתכן ויהיה חלק מהתוכן שעדיין לא הותאם במלואו לתקן הנגישות המחמיר ביותר. יתכן שהדבר נובע מכך שלא קיים פתרון טכנולוגי המתאים לפתרון הבעיה.

כאן בשבילך

במידה ונתקלים בקושי כלשהו עם תוכן מסוים באתר www.moria100clinic.com או במידה ואתם זקוקים לסיוע בכל תוכן באתר, אנא צרו איתנו קשר בשעות העבודה הרגילות כמפורט להלן ואנו נשמח לסייע.

יצירת קשר

במידה ותרצה לדווח על בעיית נגישות, אם יש לך שאלות או זקוק לסיוע, אנא צור קשר עם מרפאת מוריה 100

מייל: moria100clinic@gmail.com

טלפון: 04-8834058